The Naked Truth / וי קילנדאז חשבתי שוי קילנד, מהסופרות הכי אהובות עלי ומחברת "יהיר בחליפה", "ממזר שחצן", "טעות יפהפייה" ועוד רבים וטובים לא יכולה לפשל, הרי קראתי כבר כמה וכמה ספרים שלה וכל אחד מהם היה מעולה. לצערי, הפעם, קסם הכתיבה שלה לא עבד עליי.
הספר, "האמת העירומה" (בתרגום חופשי) היה חסר מעוף, לא מרגש והכיל דרמה מאולצת וצפויה להפליא שנטחנה ונכתבה כבר בהמון ספרים בז'אנר.
לקראת סוף הספר, הדמויות והעלילה נמאסו עלי, לא עניין אותי להמשיך את סיפורם ולכן, בצורה לא אופיינית נטשתי את הספר ב 70%.

"האמת העירומה" הוא ספר יחיד, יכול להקרא בפני עצמו ונגמר עם סוף סגור.
הוא נקרא בשפת המקור, אנגלית.

ליילה הוטון, הדמות הנשית הראשית, היא עורכת דין כרישה. היא עובדת במשרד עו"ד מהמובילים בניו יורק, מחוייבת ורצינית וחייה לא מכילים הרבה חוץ מהלקוחות שלה והבוסים אליהם היא מדווחת.
היא נמצאת במערכת יחסים שגרתית, רגועה ומשעממת עם אוליבר, עו"ד וחבר קרוב מהמשרד שלה.
יום אחד, ליילה מקבלת לקוח חדש וכשהיא באה לקבל את פניו, עולמה משתנה והעבר אותו ניסתה לשכוח, חוזר אליה במלוא העוצמה.

גריי ווסטברוק הוא התגלמות חלומה של כל אישה. גבוה, שרירי ובעל עיינים אפורות ירוקות שחודרות עמוק לתוך הנשמה. גריי הוא איש עסקים ממולח ומצליח שהסתבך עם האישה הלא נכונה והיא גרמה לו לצאת ל"חופשה" מאולצת מחייו למשך שלוש שנים.
מפאת ספויילרים, אני אשאיר לכן לגלות מהי הייתה ה"חופשה" הזו.

גריי וליילה, זוג שהמשיכה ביניהם חזקה ועוצמתית, נפגשו בעבר וניהלו סוג של מערכת יחסים. הקשר ביניהם היה לא שגרתי בלשון המעטה וכלל המון מכשולים ואתגרים.
ליילה נפגעה מאד מגריי ולכן הופתעה כאשר חזר לחייה בצורה פתאומית ובעצם מנסה לקבל ממנה הזדמנות שנייה. מרגע זה, מתחילים ניסיונותיו העיקשים של גריי להרשים את ליילה, לגרום לה לסלוח לו ולהחזיר אותה אל חייו בכל מחיר.

מתחילת הספר, הרגשתי שהוא לא מושך אותי ומתנהל בצורה איטית ומשעממת למדי. לא הרגשתי את הרצון וההתרגשות לקרוא על הזוג ולנחש איך יתפתח סיפורם. ליילה וגריי הם לא מהדמויות שנכנסו לי ללב, למרות סיפורו המרגש והקשה של גריי, ולא גרמו לי להתרגש ולחכות לרגע בו הם סוף סוף יהיו יחד שוב.
בנוסף, היו בעיניי בספר יותר מדי סצנות בו הם משתפכים אחד על השנייה ומכריזים על המשיכה המטורפת ביניהם. זה הרגיש מאולץ ולא אמיתי.

במהלך הקריאה, היו מספר קטעים נחמדים שאישרו לי שאכן מדובר באחת הסופרות המוצלחות בז'אנר, אך בצורה ברורה למדי, הייתה חסרה פה ההתרגשות והציפייה שמלווה בקריאת ספר טוב.
בגלל שמדובר בוי קילנד, נתתי לספר צ'אנס בתקווה שהוא ישתפר ויהפוך לספרים הטובים שלה שאני מכירה, אך לצערי זה לא קרה.
לקראת אמצע הספר, וי החלה לסבך את העניינים ויצרה דרמה ובלאגן, אבל בגלל שהיה מדובר במשהו כל כך בנאלי וקלישאתי, זה בהחלט הוריד לי בסופו של דבר מהקריאה והחלטתי לוותר על ההמשך.
במקום שהזוג יהיה המוקד והמרכז של הספר, פתאום קיבלנו סיפור אחר לחלוטין שמבחינתי הוסיף למסקנה שהספר הזה הוא לא מהטובים שלה.

לסיכום, לאחר ציפייה ממושכת, ניתן לומר שלא התרשמתי הפעם ומבחינתי זהו ספר שניתן לוותר עליו.
3 כוכבים
תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קצת עלי

כאילו אין מחר / קריאן קול

עשרת הספרים הכי טובים שלי לשנת 2019