Rebel Heir / וי קילנד & פנלופה וורד

★★★★✩

ספר ראשון מתוך דואט

הספר הזה היה אחד הספרים שהכי ציפיתי להם. החל מהכריכה הלוהטת ועד לכך שמדובר בשת"פ נוסף בין שתי סופרות מוכרות וטובות, וי ופנלופה. (ממזר שחצן, יהיר בחליפה ועוד...)
מודה, לא קראתי את כל ספרי השת"פ של פנלופה ווי ושמעתי שבספרים האחרונים  שיצאו באנגלית הן קצת פישלו ולכן הגעתי לספר הזה עם לא מעט חששות  וציפיות.

יש לי בשורות טובות עבורכן, לא התאכזבתי מהספר ונהניתי מאד! במהלך כל הקריאה חיכיתי לרגע שיהרוס לי וזה אכן כמעט קרה בטוויסט שלא ציפיתי לו, אך הדרך שבה וי ופנלופה התמודדו עם המצב, בנו את הדמויות, העלילה וההתרחשויות הייתה מצויינת והן בהחלט שיחקו אותה הפעם.

Rebel Heir הוא חלק מדואט ובהתאמה לכך הוא נגמר עם CliffHanger וסוף פתוח. הספר השני, Rebel Heart אמור לצאת בעוד כחודש, ב 22 למאי.


הספר מסופר מנקודת מבט כפולה, מצד אחד ג'יה הדמות הנשית ומצד שני ראש, (Rush) הדמות הגברית.
העלילה של הספר מתרחשת בהמפטונס, מגרש המשחקים של העשירים והמקומבנים של ניו יורק והיא היוותה רקע מצויין להתרחשויות המעניינות ולקשר הזוגי שנבנה בין ג'יה לראש.

אני יכולה להגיד שמזמן לא התחברתי והתאהבתי בדמויות כמו שהתאהבתי בזוג הזה. הם כבשו אותי כל אחד בנפרד וגם יחד. הדיאלוגים השנונים, האותנטיות, המתח המיני המצויין והטיזינג המדהים ביניהם קנו אותי וגרמו לי להנות ולצחוק בקול לא מעט פעמים.

ראש בעיניי הוא אחת הדמויות הכי סקסיות שנכתבו. הכריכה של הספר תואמת את התיאור שלו במדויק. גבר אלפא קשוח, מעשן כמו קטר, מקועקע כולו, פה מלוכלך בטירוף ובקיצור לוהט, לוהט, לוהט.


I loved what he had on. Ripped jeans, military-style boots a white T – shirt and a leather jacket. It was as if James Dean came back to life, only hotter and tatted.

ראש הוא איש עסקים בעל מספר מקומות בילוי ונדל"ן בהמפטונס, ביניהם גם המועדון שבו ג'יה מתחילה לעבוד באחת הסצנות הראשונות שפותחות את הספר.
למרות שעל פני השטח ובהתחלה היו הרבה סצנות צפויות שגרמו לי לגלגל עיניים, במהלך בניית הדמות של ראש הסופרות הצליחו להפתיע אותי. ראש לא היה הטייפקאסט הרגיל של החתיך והעשיר והוא גדל בסביבת מגורים לא פשוטה. אימו נכנסה להריון מגבר עשיר ונשוי שנטש אותה לגדל אותו לבד בעוני ורק כאשר התבגר, לאחר מות סבו, הוא ירש סכום כסף גדול ואת העסקים אותם הוא מנהל.
ראש יודע להעריך את הדברים הקטנים בחיים והוא לא לוקח שום דבר כמובן מאליו. הקשר המיוחד שלו עם אימו היווה תוספת מצויינת לספר והראה את הצד הרגיש, העדין והמגונן שבו. בנוסף, הרגשתי שהיא גם העשירה את דמותו וגרמה לנו לראות אותו בצורה עמוקה ומשמעותית יותר.

"…I grew up in a humble home on Long Island, lived with my mother and grandmother and watched my mom struggle to raise me alone. Barely had a pot to piss in. So, I don’t take any of this for granted.”

ג'יה היא דמות לא פחות טובה מראש. עם פה גדול, חוצפה, יופי וקימורים בלתי נגמרים היא הצליחה להדליק את ראש מהפעם הראשונה בה הוא ראה אותה וסובבה אותו לא פעם ולא פעמיים על האצבע הקטנה שלה. אני מאד אוהבת דמויות ונשים שעומדות על שלהן, שנונות, מתגרות ועושות חיים קשים לדמות הגברית שלצידן.

…when that little firecracker ran her mouth off at me earlier, I could have sworn my dick hardened the second the word fuck came out of her mouth.

Gia had no fucks left to give, and that was just about the most refreshing thing I’d experienced all year. Maybe ever.

ג'יה היא סופרת רומנטית בתחילת דרכה שבאה לגור בהפטונס במהלך הקיץ על מנת לבצע תחקיר לספרה החדש. אימה של ג'יה נפטרה בגיל צעיר ויש לה קשר קרוב מאד עם אבא שלה השוטר אליו אנו נחשפים לראשונה בסצנה קורעת מצחוק, כאשר ג'יה והוא חוברים יחד על מנת לעשות לראש חיים קשים.

Those two were in cahoots – a couple of pranksters. Tony cackled and pointed. "I loved the look on your face."

ראש נמשך לג'יה בצורה בלתי רגילה אך מכיוון שהוא הבוס שלה ויודע שהוא לא טוב בשבילה, הוא נמנע מלהכנס איתה לקשר מסוג כלשהו.

“She writes romance novels, fucking fairytales. That means, deep down, she wants the fairytale for herself. And I’m not the fairytale. I’m the horror story..."

הבנייה של הקשר ביניהם גם מבחינה רגשית וגם מבחינה פיזית הייתה אמינה מאד. הם לקחו את הדברים בצורה איטית ואותנטית. שום דבר בקשר ביניהם לא הרגיש מאולץ והרגשתי כי הם שיתפו אחד את השנייה ונפתחו אחד לשניה בדיוק במינון הנכון.
כשהמתח המיני ביניהם סוף סוף מגיע לשיא, הוא מתפוצץ בצורה הכי טובה שיש.

I nearly stopped breathing when he reached to the knot in his towel and it dropped to the floor. Jesus. It was long. It was thick. And it was gloriously hard.

מתחילת הספר, ראש מגונן על ג'יה, שומר עליה, מטפל בה ובעצם עושה הכל על מנת שהיא תהיה בטוחה. הניגוד בין המראה החיצוני שלו לבין הדרך שבה הוא מתייחס אליה כבש אותי והתאהבתי בו כבר מהרגעים הראשונים של הקריאה.

“It’s like I want to protect you and corrupt you at the same time. It’s fucked-up.”

כפי שציינתי בהתחלה, במהלך העלילה, בהתאמה לכתיבה של הסופרות, מגיע החלק הדרמטי והטוויסט שמשבש לחלוטין את אורח החיים של ג'יה וראש וגורם לספר להפוך מקומדיה קלילה לדרמה מלאת אקשן. הטוויסט אולי לא היה הדבר הכי מקורי שקראתי אך הן בהחלט ניווטו אותו לכיוונים טובים ומעניינים ומאותו שלב לא יכולתי לעצור את הקריאה מרוב סקרנות.

לסיכום, למרות שהספר החל בצורה צפויה הוא הצליח להפתיע אותי ולגעת בי. התחברתי לדמויות, לעלילה ולוייב הכללי של הספר.
אני בהחלט מתכוונת להמשיך לספר הבא בדואט ומצפה להמשיך לקרוא על ג'יה וראש ומה צפוי להם.
4.5 כוכביםתגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קצת עלי

כאילו אין מחר / קריאן קול

עשרת הספרים הכי טובים שלי לשנת 2019